בית / Uncategorized / חלום על תינוק

חלום על תינוק

אם ראית תינוק בחלומך אז כנראה שזה מסמל סוג של תמימות, נעימות והתחלה חדשה.בדרך כלל תינוק בחלום מסמל דבר טבעי ופנימי בתוך תוכך שכינו טהור,רגיש, פגיע לכאורה, חסר אונים במידה מסויימת או לא מושחת. במידה וחלמת שהתינוק  מביט בך ומחייך , אזי הדבר כנראה מצביע על העובדה שאתה חווה אושר נקי וטהור. חשוב לזכור שלפעמים אין צורך בהרבה כדי להפוך אותך לאדם מאושר. אם לפתע אתה מוצא או מגלה תינוק בחלום שלך, אזי זה יכול להצביע על העובדה שאתה מודע ליכולות, העוצמה והפוטנציאל החבויים בך. אם חלמת ששכחת שיש לך תינוק, זה יכול להצביע על העובדה שאתה משתדל להחביא או להסתיר את נקודות התורפה הרגישות שלך. אתה לא מעוניין לאפשר לאחרים לגלות את החולשות שלך. במקרה אחר, לשכוח את התינוק שלך יכול לייצג  היבט של "העצמי שלך" שנטשת או שמת לרגע בצד בשל נסיבות שונות בחיים. החלום זהז כמו כן, לפעמים יכול לשמש לך כתזכורת לכך שהגיע הזמן להחזיר לעצמך את התחביבים שלך, תחומי העניין שתמיד רצית לחקור, פרוייקטים ישנים ודברים אחרים, שוב לחייך. חלום על החזקת תינוק הינה אנלוגיה ישירה להחזקת החלק הישן של חייך שבו חשת יותר נחוץ בעיני אנשים אחרים.

עוד על פירוש חלומות

תינוק בחלום:
לחלום שהתינוק שבחלום שלך בוכה, מסמל חלק מעצמך שהזנחת וכרגע הוא זקוק לטיפוח. לחלופין, הוא יכול לייצג את המטרות שלא הצלחת לממש  ותחושה מסויימת של מחסור בחיים שלך.

אם אתה רואה את עצמך או מישהו אחר כתינוק בחלום שלך, אז הדבר מתייחס לרצון שלך שידאגו לך, יטפלו בך  ויטפחו אותך. לחלופין, יכול להיות שהחלום מצביע על כך שאתה או מישהו אחר מתנהגים בצורה ילדותית או לא בוגרת.

לראות תינוק מת או מוות של תינוק בחלום שלך, יכול לסמל סוף של דבר מסןיים שפעם היה חלק ניכר ממך. אם חלמת שאתה מנסה להחיות או להנשים תינוק מת, הדבר מצביע על כך שאתה מסרב לעבור לשלב חדש בחיים שלך או להתגבר על השלב הנוכחי בחייך. רוב הסיכויים שאתה נאחז בעבר שמת כבר

.

אולי יעניין אותך גם

נחש בחלום

חלום על נחש – מה זה אומר? לראות נחש או להינשך על ידי אחד בחלומך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *